Atašė

Vardas, pavardė Kontaktai Adresas
Ekonomikos atašė Lietuvos nuolatinėje atstovybėje ES
Raimundas Velička Tel. +32 2 401 9887
Faks. +32 2 788 1878
El.p. Raimundas.Velicka@eu.mfa.lt
Rue Belliard 41-43,
1040 Briuselis, Belgija
Ekonomikos atašė Lietuvos nuolatinėje atstovybėje ES
Donata Gustaitė Tel. +32 2 775 9092
Mob. +32 491 923299
El.p. Donata.Gustaite@eu.mfa.lt
Rue Belliard 41-43,
1040 Briuselis, Belgija
Ekonomikos atašė pavaduotoja Lietuvos nuolatinėje atstovybėje ES
Svetlana Skrynikova Tel. +32 2 401 9821
Faks. +32 2 788 1878
El.p. Svetlana.Skrynikova@eu.mfa.lt
Rue Belliard 41-43,
1040 Briuselis, Belgija
Vidaus rinkos atašė Lietuvos nuolatinėje atstovybėje ES
Aurelija Janušauskė Tel. +32 2 24019862
Mob. +32 491 923280
El.p. Aurelija.Janusauske@eu.mfa.lt
Rue Belliard 41-43,
1040 Briuselis, Belgija
Komercijos atašė Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje ir Omano Sultonatui
Andrius Nikitinas Tel. + 44 20 7828 8887
Mob. + 44 777 930 5367
El.p. andrius.nikitinas@mfa.lt
a.nikitinas@enterpriselithuania.com
2 Bessbourogh Gardens,
London SW1V 2JE
Komercijos atašė Švedijos Karalystėje
Justinas Pagirys Mob. +46 703 94 2647
El.p. j.pagirys@enterpriselithuania.com
Grevgatan 5, SE-114 53 Stockholm
Komercijos atašė Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje Norvegijos Karalystėje
Audrius Masiulionis Tel. +47 22129208
Mob.  +47 485 03 412
Faks. +47 221 29 201
El.p. A.Masiulionis@enterpriselithuania.com
Dronningens gate 3, 0152 Oslo, Norway
Komercijos atašė Lietuvos Respublikos ambasadoje Suomijos Respublikoje
Aleksandras Laurinavičius Tel. +358 9 684 4880
Mob. + 358 401 68 0500
El.p. aleksandras.laurinavicius@urm.lt
Pohjoisranta 4 A 15, 00170 Helsinki, Finland
Komercijos atašė Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje Prancūzijos Respublikoje
Daiva Kirkilaitė-Chetcuti Tel. + 33 1 40 54 50 66
Mob. +33 6 50 38 07 45
El.p.: daiva.chetcuti@urm.lt
22, bd de Courcelles, 75017 Paris, FRANCE
Komercijos atašė Vokietijos Federacinėje Respublikoje
Daina Lipps Tel.+ 49 30 890 681 27
Mob. +49 171 443 1441
El.p. daina.lipps@urm.lt
Charite Str. 9
D-10117 Berlynas, Vokietija
Komercijos atašė Rusijos Federacijoje, Maskvos mieste
Remigijus Kabečius Tel./Fax. +7 495 697 6546
Mob. +7 (906) 051 6811
El.p. Remigijus.Kabecius@urm.lt
Povarskaja 24,
121069 Maskva, Rusijos Federacija
Komercijos atašė Rusijos Federacijoje, Sankt-Peterburgo mieste
Kęstutis Masalskis Tel. +7812 327 02 59
Fax. +7812 327 30 77
Mob. +7921 300 39 76
El.p. Kestutis.Masalskis@urm.lt

ul. Ryeleyva, 37,
Sankt Peterburg 191123, Rusijos Federacija

Komercijos atašė Ukrainoje
Rimantas Šegžda Tel. +380 44 281 6031
Faks. +380 44 254 0928
Mob. +380 50 330 4973
El.p. R.Segzda@enterpriselithuania.com
21 Buslivska str., 01901
Kijevas, Ukraina
 Komercijos atašė Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje Kazachstano Respublikoje
Aneta Kacėnaitė

Tel. +7 727 263 10 40
Faks. +7 727 263 19 75
El.p. A.Kacenaite@enterpriselithuania.com

Gornij Gigant, Iskenderovo 15,
050059 Almaty, Kazakhstan

Komercijos atašė Lietuvos Respublikos nuolatinėje atstovybėje Azerbaidžano Respublikoje ir Turkmėnistanui
Lina Vaitkevičienė

Tel. +994 12 539 2295
Mob.tel. + 994 50 218 5485
El.p. l.vaitkeviciene@enterpriselithuania.com

Izmir pr. 23,
Baku, Azerbaijan
Komercijos atašė Izraelio Valstybėje
Raimondas Martinavičius Tel. + 972 3 695 86 85
Mob.tel. + 972 54 463 14 89
El.p. r.martinavicius@enterpriselithuania.com
Sason Hogi Tower,
12 Abba Hiller Silver St., Ramat Gan 52506
Israel
Komercijos atašė Lietuvos Respublikos nuolatinėje atstovybėje Baltarusijos Respublikoje
Julijus Glebovas Tel. +375 17 285 2228
Mob. +375 29 824 5284
El.p. julijus.glebovas@urm.lt
ul. Zacharova 68, 220088 Minsk, Belarus
Komercijos atašė Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje Kinijos Liaudies Respublikoje, Korėjos Respublikai, Mongolijai ir Vietnamo Socialistinei Respublikai
Arūnas Karlonas Tel. +86-10-84518520
Faks. +86-10-84514442
Mob.+86-1381123250
El.p. arunas.karlonas@urm.lt
A-18, King’s Garden, No. 18 Xiaoyun Road
Chaoyang District, Beijing 100125
 Komercijos atašė Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Jungtinėse Amerikos Valstijose
Laimutis Abeciūnas Tel. +1 (424) 465 9901, +1 (424) 465 9907
Mob. +1 (310) 923 2565
El.p. laimutis.abeciunas@urm.lt  
11766 Wilshire Boulevard, Suite 560,
Los Angeles, California 90025, USA
Paskutinė atnaujinimo data: 2017-09-19