Verslo diena

Ūkio ministerijos apdovanojimai „Už nuopelnus verslui"

Ūkio ministerija kviečia šalies verslininkus dalyvauti konkurse ir iki š. m. rugsėjo 9 d. teikti paraiškas apdovanojimui „Už nuopelnus verslui“ gauti. Šiais apdovanojimais siekiama pagerbti verslininkus už sėkmingas iniciatyvas, veiklos rezultatus ir indėlį į Lietuvos ekonomiką. 2016 m. Ūkio ministerija prie Lietuvos verslo plėtros prisidėjusius verslo atstovus apdovanos spalio mėn. Verslo dienos renginyje.

Konkurse gali dalyvauti įvairaus verslo atstovai – nuo mažiausio iki didžiausio. Tiek didelė įmonė, kurios apyvarta milijonai eurų, tiek nišine veikla užsiimantis verslininkas gali rasti sau tinkamą nominaciją. 2016 m. verslo atstovai gali pretenduoti į apdovanojimus pagal 6 nominacijas. Kai kurios jų nesikeičia jau daugelį metų, kitos – atsiradusios prisitaikant prie naujų tendencijų.

2016 m. įmonės ar verslo atstovai gali kandidatuoti į šias nominacijas:

  • „Drąsios investicijos“ – pretenduoja įmonės, pritraukusios privačių investicijų Lietuvoje ir sukūrusios naujų darbo vietų. Prioritetas skiriamas įmonėms, kurios privačias lėšas investavo į šalies regioną.
  • „Tvirtas žingsnis į eksporto rinkas“ – pretenduoja įmonės, kurios rado naujų rinkų bei verslo partnerių ir tai padėjo didinti įmonės eksporto mastą.
  • „Inovatyvių sprendimų lyderis“ – į šią nominaciją pretenduoja įmonės, rinkai pristačiusios visuomenei naudingą inovatyvų produktą, įdiegusios naują ar patobulinusios esamą gamybos, logistikos ar vadybos procesą.
  • „Socialinio verslo lyderis“ – pretenduoja įmonės ar organizacijos, sėkmingai vykdančios ekonominę verslą ir siekiančios įgyvendinti socialinius tikslus. 
  • „Versli moteris“ – pretenduoja ne trumpiau kaip dvejus metus sėkmingai savo verslą plėtojančios verslininkės.
  • „Jaunas ir verslus“ – pretenduoja savo verslą turintys jauni (iki 29 m.) verslininkai ir verslininkės (įmonės ar jos dalies savininkai), sėkmingai plėtojantys savo verslą ne trumpiau kaip 2 metus.

2016 m. konkurso dokumentai:

Ūkio ministerijos sudaryta vertinimo komisija išrinks geriausiai nominacijos kriterijus atitikusias įmones, organizacijas ar asmenis. Su atrinktais įmonių trejetukais visuomenė galės susipažinti vienoje populiariausių šalies interneto svetainių. Nugalėtojai kiekvienoje nominacijoje bus paskelbti ir apdovanoti per kasmet vykstantį šventinį Ūkio ministerijos renginį – Verslo dieną.

Apdovanojimų „Už nuopelnus verslui“ nugalėtojus skelbia Ūkio ministerijos komisija (Apdovanojimų komisijos nuostatai).

Daugiau informacijos tel.: 8 706 64 617, 8 706 64 704 arba el. paštu verslodiena@ukmin.lt.

Naujienas apie konkursą galite sekti socialiniame tinkle:

„Už nuopelnus verslui“ laureatai

Paskutinė atnaujinimo data: 2016-08-22