Viešosios paslaugos verslui

Viešosios paslaugos fiziniams asmenims, ketinantiems pradėti verslą, ir smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams teikiamos panaudojant Europos Sąjungos struktūrinių fondų, valstybės ir lėšas, skirtas verslumo skatinimui bei smulkiojo ir vidutinio verslo plėtrai.

Verslo konsultantų tinklas 

2014–2020 metų Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis pagal priemonę „Verslo konsultantas LT“ sukurtas Verslo konsultantų tinklas, kuris padės pradedantiesiems ir jau vykdantiems veiklą verslininkams gauti profesionalios verslui plėtoti reikalingos informacijos.
Verslo konsultantai teiks verslo pradžios konsultacijas ką tik įkurtiems iki 1 metų veikiantiems smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams.
Verslo plėtros konsultacijos bus teikiamos ir smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams, veikiantiems nuo vienų iki penkerių metų. Nuo 1 iki 3 metų veikiantiems subjektams bus kompensuojama 85 proc., nuo 3 iki 5 metų veikiantiems subjektams – 50 proc. verslo plėtros konsultacijoms reikalingos sumos.
Daugiau informacijos rasite čia:
http://vkt.verslilietuva.lt/

Bendradarbystės centrai

Siekiant mažinti Lietuvos regionų verslumo lygio skirtumus, skatinant verslo plėtrą 2016 metais pradėjo veikti du bendradarbystės centrai - Alytuje ir Šiauliuose.
Bendradarbystės centras – tai netradicinio tipo verslo vystymosi erdvė, pritaikyta smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams, vykdantiems veiklą ne ilgiau kaip 5 metus, bendradarbiauti tarpusavyje ir plėstis. Centrai orientuoti į skaitmeninio ir kūrybinių industrijų verslų atstovus. Verslininkams yra suteikiamos nemokamos kompiuterizuotos darbo vietos su įranga, elektroninės platformos su palaikymu, teikiamos skaitmeninio, kūrybinių industrijų vystymo, socialinio verslo konsultacijos, vykdomos praktinės mentorių sesijos, organizuojamos verslo plėtros dirbtuvės, pardavimų skatinimo bei rinkodaros mokymai ir įgyvendinamos kitos verslo skatinimo ir plėtros iniciatyvos.

Daugiau informacijos rasite čia:
http://www.verslilietuva.lt/lt/naujienos/projektai/bendradarbystes-centras/349

Paskutinė atnaujinimo data: 2017-09-15