Komercijos atašė

Lietuvos Respublikos komercijos atašė – užsienio valstybėje akredituotas karjeros valstybės tarnautojas, kurio uždaviniai yra skatinti spartesnę Lietuvos ekonomikos integraciją į pasaulio ekonomiką, prekių ir paslaugų eksportą į užsienio valstybes, ieškoti naujų nišų lietuviškoms prekėms ir paslaugoms, skatinti investicijas į mūsų šalies ūkį ir atvykstamąjį turizmą bei ginti Lietuvos įmonių interesus.
 

Komercijos atašė pareigybės įsteigtos 15-oje diplomatinių atstovybių:

Pareigos Vardas, pavardė Kontaktai Adresas
Komercijos atašė Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje ir Omano Sultonatui Andrius Nikitinas Tel. + 44 20 7828 8887
Mob. + 44 777 930 5367
El.p. andrius.nikitinas@mfa.lt
a.nikitinas@enterpriselithuania.com
2 Bessbourogh Gardens,
London SW1V 2JE
Komercijos atašė Švedijos Karalystėje Justinas Pagirys Mob. +46 703 94 2647
El.p. j.pagirys@enterpriselithuania.com
Grevgatan 5, SE-114 53 Stockholm
Komercijos atašė Vokietijos Federacinėje Respublikoje Daina Lipps Tel.+ 49 30 890 681 27
Mob. +49 171 443 1441
El.p. d.lipps@enterpriselithuania.com
Charite Str. 9
D-10117 Berlynas, Vokietija
Komercijos atašė Rusijos Federacijoje, Maskvos mieste Remigijus Kabečius Tel./Fax. +7 495 697 6546
Mob. +7 (906) 051 6811
El.p. R.Kabecius@enterpriselithuania.com
Povarskaja 24,
121069 Maskva, Rusijos Federacija
Komercijos atašė Rusijos Federacijoje, Sankt-Peterburgo mieste Kęstutis Masalskis Tel. +7812 327 02 59
Fax. +7812 327 30 77
Mob. +7921 300 39 76
El.p. Kestutis.Masalskis@urm.lt
ul. Ryeleyva, 37,
Sankt Peterburg 191123, Rusijos Federacija
Komercijos atašė Ukrainoje Rimantas Šegžda Tel. +380 44 281 6031
Faks. +380 44 254 0928
Mob. +380 50 330 4973
El.p. R.Segzda@enterpriselithuania.com
21 Buslivska str., 01901
Kijevas, Ukraina
Lietuvos Respublikos komercijos atašė Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje Kazachstano Respublikoje Aneta Kacėnaitė Tel. +7 727 263 10 40
Faks. +7 727 263 19 75
El.p. A.Kacenaite@enterpriselithuania.com
Gornij Gigant, Iskenderovo 15,
050059 Almaty, Kazakhstan
Komercijos atašė Lietuvos Respublikos nuolatinėje atstovybėje Azerbaidžano Respublikoje ir Turkmėnistanui Lina Vaitkevičienė Tel. +994 12 539 2295
Mob.tel. + 994 50 218 5485
El.p. l.vaitkeviciene@enterpriselithuania.com
Izmir pr. 23,
Baku, Azerbaijan
Komercijos atašė Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje Norvegijos Karalystėje Audrius Masiulionis Tel. +47 22129208
Mob.  +47 485 03 412
Faks. +47 221 29 201
El.p. A.Masiulionis@enterpriselithuania.com
Dronningens gate 3, 0152
Oslo, Norway
Komercijos atašė Baltarusijos Respublikoje Julijus Glebovas Tel. +375 17 285 2228
Mob. +375 29 824 5284
El.p. julijus.glebovas@urm.lt
ul. Zacharova 68, 220088 Minsk, Belarus
Komercijos atašė Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje Kinijos Liaudies Respublikoje, Korėjos Respublikai, Mongolijai ir Vietnamo Socialistinei Respublikai Arūnas Karlonas Tel. +86-10-84518520
Faks. +86-10-84514442
Mob.+86-1381123250
El.p. arunas.karlonas@urm.lt
A-18, King’s Garden, No. 18 Xiaoyun Road
Chaoyang District, Beijing 100125
Komercijos atašė Izraelio valstybėje Raimondas Martinavičius Tel. + 972 3 695 86 85
Mob.tel. + 972 54 463 14 89
El.p. r.martinavicius@enterpriselithuania.com
Sason Hogi Tower,
12 Abba Hiller Silver St., Ramat Gan 52506
Israel
Komercijos atašė Prancūzijos Respublikoje Daiva Kirkilaitė-Chetcuti Tel. + 33 1 40 54 50 68
El.p.: daiva.chetcuti@urm.lt
22, bd de Courcelles, 75017 Paris, FRANCE
Komercijos atašė Jungtinėse Amerikos Valstijose, Los Andžele Laimutis Abeciūnas Tel. +1 (424) 465 9901, +1 (424) 465 9907
Mob.tel. +1 (310) 923 2565
El. p. laimutis.ABECIUNAS@urm.lt
Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele
11766 Wilshire Boulevard, Suite 560, Los Angeles, California 90025, USA
Komercijos atašė Suomijos Respublikoje Aleksandras Laurinavičius Tel. +358 9 684 4880
Mob. + 358 401 68 0500
El.p. aleksandras.laurinavicius@urm.lt
Pohjoisranta 4 A 15, 00170 Helsinki, Finland

LR komercijos atašė suvestinės ataskaitos:

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2017-09-18