Įmonės kviečiamos dalyvauti Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkurse

Data

2017 04 20

Įvertinimas
0
veiklaiStock_000011813847Small.jpg

Ūkio ministerija kviečia pažangiausias įmones, kurios praėjusiais metais daug dėmesio skyrė įmonių socialinei atsakomybei ir labiausiai prisidėjo prie socialinės atsakomybės principų plėtojimo verslo sektoriuje, dalyvauti Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkurse. Paraiškų laukiama iki š. m. balandžio 21 d.

Šiame konkurse įmonės gali pretenduoti į „Metų darbovietė 2016“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė 2016“, „Metų aplinkosaugos įmonė 2016“ nominacijas. Labiausiai pasižymėjusioms įmonėms bus įteiktas pagrindinis apdovanojimas – „Socialiai atsakinga įmonė“.

Kiekviena iš nominacijų skirstoma į 3 kategorijas, atskirai apdovanojant labai mažas, mažas ar vidutines įmones; dideles įmones; tarptautines įmones ar jų filialus bei atstovybes, veikiančias Lietuvoje.

Šiais metais taip pat bus įteikti papildomi apdovanojimai už 2016 m. pasiekimus moterų ir vyrų  lygybės bei neįgaliųjų integracijos srityse.

Paraiškas konkursui ir daugiau informacijos rasite adresu http://www.socmin.lt/lt/darbo-rinka-uzimtumas/imoniu-socialine-atsakomybe-isa/nacionalinis-atsakingo-verslo-apdovanojimas.html. Įmonių paraiškų laukiama elektroniniu paštu adresu nava@socmin.lt.

Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Darbo departamento Socialinės partnerystės skyrių: Laurą Gaidienę, tel. +370 706 68253, el. paštas laura.gaidiene@socmin.lt; Arvydą Ramelį, tel. +370 706 64257, el. paštas arvydas.ramelis@socmin.lt.

Nacionalinis atsakingo verslo apdovanojimas – tai kasmetinė valstybės institucijų iniciatyva Lietuvoje, kuria siekiama didinti žinomumą apie įmonių socialinės atsakomybės naudą verslui, valstybei ir kiekvienam individui bei skatinti šalies įmones diegti socialinės atsakomybės principus savo veikloje.

Nuo 2013 m. Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkursą organizuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su Ūkio bei Aplinkos ministerijomis bei socialiniais partneriais.